0
مشهد، ایران
051-37604550

معرفی شرکت

شرکت توسعه شبکه پاژ
 

با بهره مندی از اطلاعات و آموزش های به روز و حرفه ای انجمن بین المللی کابل کشی ساخت یافته شبکه های كامپيوتری (BICSI) و کادر فنی و اجرايی خود، قادر به طراحی و پیاده سازی ساختارهای زیربنايی شبکه و مراکز داده مطابق استانداردهای جهانی گردید.

کادر فنی این شرکت با دارا بودن مدارک صلاحیت فنی از طرف کمپانی AVANET و شرکت فهیم مشاور، و ارايه خدمات متنوع در زمینه کابل کشی های ساخت یافته (Structured Cabling)، فیبرنوری (Fiber Optics)، استاندارد TIA-942 و BICSI-002 و طراحی زیرساخت فیزیکی مراکز داده در شرق کشور شناخته شده می باشد.

شرکت توسعه شبكه پاژ افتخار دارد که با بهره گیری از استانداردهای ارايه شده توسط انجمن جهانی BICSI و متخصصین آموزش دیده و با تجربه ، توانايی های  خود را از مراحل مشاوره  و کارشناسی تا اجرای بسترهای سالم ارتباطی به متقاضیان خود ارایه نماید

 

 

این شرکت با هدف ارايه راهكارهاي پويا

  • در اجرای شبكه هاي مختلف WAN , MAN , LAN
  • آماده پياده سازی فناوری هایی چون Fiber Optics,Wireless,Copper در شبکه و Data Center می باشد.

فعالیت این شرکت بر روی طیف متنوعی از تجهیزات فعال و غیرفعال شبکه با استانداردهای معتبر جهانی، این مجموعه را قادر ساخته که در ارايه راه حل های تکنیکی قابل اجراء و متناسب با درخواست مشتری و توأم با در نظر گرفتن جنبه های اصولی و اقتصادی پروژه، از توانایی و قدرت انعطاف پذيری بالایی در طراحی و پیاده سازی برخوردار باشد.

لازم به ذکر است شرکت توسعه شبکه پاژ 
تنها نماینده رسمی و انحصاری شرکت تیام شبکه در خراسان رضوی بوده و تمامی کالاهای این شرکت با برندهای iCool ،iPower ،iRack ،Unicom 
  اوریجینال و دارای ضمانت می باشد.
فروش انحصاری محصولات