مشهد، ایران
051-37604550

رک و تجهیزات جانبی

شرکت تیام شبکه، با ربع قرن سابقۀ فعالیت در این زمینه، به عنوان یکی از شرکت‌های پیشگام در پیشبرد حوزۀ فناوری اطلاعات کشور، مشغول به فعالیت است و با اتکا بر دانش علمی کارشناسان مجرب و کارآزموده خود و بهره‌گیری از تازه ترین فناوری‌های روز دنیا در حوزۀ فناوری اطلاعات همواره سعی بر این دارد تا در زمینۀ ارتقای سطح دانش فنی و بهره‌گیری از جلوه‌های کارآمد این صنعت، گامی بلند و استوار در کشور بردارد.


نمایندگی انحصاری تیام شبکه

نمایندگی انحصاری فروش و پشتیبانی محصولات تیام شبکه در خراسان رضوی

شرکت تیام شبکه فراتر از مرزهای خودکفایی در تولیدات داخلی، با استفاده از فناوری های روز دنیا، بعنوان نخستین ارایه کننده رک های هوشمند، اقدام به عرضه رک های حرفه ای با نام های Server, DIGI+ ,Intelli و Cool کرده است. محصولات عرضه شده توسط این شرکت، تحت گروه‌هایی با نام های Server Racks, Network Racks و Special Racks معرفی شده اند.

رک های دیواری (Wall Mounted Racks)

رک دیواری مدلی از راک (قفسه يا كابينت) است که بر روی دیوار نصب شده و عموما دارای ارتفاع ۶، ۹ و ۱۲ یونیت می باشد. رک های دیواری عمدتاً جهت استقرار انواع تجهیزات پسيو (Passive) و اكتيو (Active) مورد استفاده قرار می گیرند. رک های دیواری تيام با رعایت استانداردهای مربوطه در رنگ ها و مدل های متنوع با هدف تامين سليقه ها و ابعاد مختلف برای کاربری های متفاوت طراحی شده اند. از پشت رك، امكان پیچ کردن بر روی دیوار وجود دارد و در صورت سستی دیوار یا سنگینی تجهیزات زیر آن پایه نگهدارنده نصب می شود.

رک Hide ( هاید ) – مدل TRH 6005

رک Hide - مدل  TRH 6005

رک Hide ( هاید ) – مدل  TRH 6005
يكي از انواع رك های ديواری شركت تيام شبكه است. این شرکت ايرانی یکی از تولیدکنندگان بزرگ رک‌های دیواری (wall mounted)، ایستاده (free standing) و هم‌چنین متعلقات رک در کشور است.
این محصول که در بازار تجهیزات شبکه به فروش می رسد، دارای ارتفاع 5 یونیت (5U) است و مناسب محيط های اداری كوچك است زيرا قابل نصب در سقف و كف كاذب می باشد.
Base Rack - TRB 6012

رک BASE - مدل  TRB 6012

رک بيس (base) دیواری مدل  TRB 6012
يكي از انواع رك های ديواری شركت تيام شبكه است.  این محصول که در بازار تجهیزات شبکه به فروش می رسد، دارای ارتفاع 12 یونیت (12U) بوده و عمق آن برابر با 60 سانتیمتر است.
این رک تيام برای خنک سازی فضای داخلی و تهویه هوا از یک فن خنک کننده برخوردار است
رک BASE ( بیس ) – مدل TRB 6009

رک BASE - مدل  TRB 6009

رک بيس (base) دیواری مدل  TRB 6009
يكي از انواع رك های ديواری شركت تيام شبكه است. 
این محصول که در بازار تجهیزات شبکه به فروش می رسد، دارای ارتفاع 9 یونیت (9U) بوده و عمق آن برابر با 60 سانتیمتر است. این رک تيام برای خنک سازی فضای داخلی و تهویه هوا از یک فن خنک کننده برخوردار است.
Pazhnetworks TRB 4509

رک BASE - مدل TRB 4509

رک بيس (base) دیواری مدل  TRB 4509 يكی از انواع رك های ديواری شركت تيام شبكه است.
این محصول که در بازار تجهیزات شبکه به فروش می رسد، دارای ارتفاع 9 یونیت (9U) بوده و عمق آن برابر با 45 سانتیمتر است. این رک تيام برای خنک سازی فضای داخلی و تهویه هوا از یک فن خنک کننده برخوردار است.
 
Pazhnetworks TRE 6009

رک ECO - مدل TRE 6009

رک اكو (ECO) مدل  TRE 6009
با 6 و 9 يونيت (6U, 9U) توليد و در بازار عرضه شده است كه جز ارزان ترين رك ها به شمار می آيد.

رک ECO - مدل TRE 4506

رک اكو (ECO) مدل  TRE 4506
با 6 يونيت (6U) توليد و در بازار عرضه شده است كه جز ارزان ترين رك های تیام شبکه به شمار می آيد.
تفاوت با مدل مشابه در عمق رک می باشد.

رک های ایستاده (Free Standing Racks)

رک‌هـای ایستاده 
در سه مدل Server Racks  و Network Racks و Special Racks

Pazhnetworks_Overhead Frame Rack

Overhead Frame Rack

رک‌های ایستاده Overhead frame که HANGED RACK نیز نامیده می شوند
علاوه بر دسترسی آسان از طرفین، دارای قابلیت نصب انواع تجهیزات جانبی یا متعلقات استاندارد شبکه (نظیر پی دی یو) هستند و قطعات جانبی متنوعی نیز به منظور آرایش کامل کابل‌ها و اتصالات این تجهیزات برای آن در نظر گرفته شده است. رک های Overhead Frame مطابق با استاندارد کامپیوتری ساخته شده‌اند و با فاصله 19 اینچ بین دو ریل آن قابلیت نصب تمامی‌ تجهیزات شبکه را فراهم می‌کند.
این رک ایرانی 5 يونيت (5U) با برند iRack به نحوی طراحی شده است که به ‌طور مستقیم بر روی رک ‌های مرکز داده (رک سرور) یا به سبد کابل (Cable Basket) نصب می‌شود و امکان آرایش کابل استاندارد‌تری، قبل از ورود کابل‌ها به سینی کابل را فراهم می‌کند.

رک +Digi - مدل TRG 1054

رک سرور ديجي+ مدل  TRG 1054

رک ایستاده ای است که برای نصب و نگهداری از انواع تجهیزات گران قیمت IT همانند انواع سرور ها، سوئیچ ها، روتر ها، فایروال ها، مودم ها، ذخیره ساز ها و یو پی اس ها استفاده می شود.

با توجه به عمق زیاد تجهیزات نصب شده در رک های سرور و تعبیۀ فن ها در قسمت پشت این تجهیزات، ابعاد رک های سرور به گونه ای طراحی شده است که قابلیت گردش مناسب هوا و امکان هدایت آسان جریان هوای سرد را از قسمت جلو به سمت عقب رک ها، دارا باشند.

 
Pazhnetworks_TRG 1054 C

رک +Digi شاسی – مدل TRG 1054 C

رک سرور ديجي+ مدل  TRG 1054 C

در رک های سرور، با توجه به وزن بالای تجهیزات نصب شده در رک ها، علاوه بر نوع خمکاری و تغییر طراحی ریل ها و همچنین افزایش تعداد و تقویت بازوهای افقی نگهدارندۀ ریل ها، ستون ها و شاسی کاملاً جوشکاری شده این رک ها نیز به گونه ای طراحی شده اند که قابلیت ایستایی مناسب و تحمل وزن زیاد این تجهیزات را داشته باشند. 

 
Pazhnetworks_ADC

رک مدل ADC

رک Advanced Data Center

این نوع رک‌ها در اندازه U42 با عرض ۶۰ سانتی‌متر و عمق ۱۰۷ سانتی‌متر در دو مدل توری دایره‌ای (Perforated) و شاسی (Chassis) عرضه شدند. طراحی رک‌های ADC به‌گونه‌ای است که دارای بالاترین انعطاف‌پذیری و پویایی هستند. برای مثال، دارای پنل‌های جانبی دو لنگه افقی به‌منظور افزایش فضای مفید و سهولت دسترسی به تجهیزات از طرفین رک هستند.
درب توری نصب شده قابلیت عبور هوا تا 70 درصد را دارد و این رک از یک سیستم ارت بدنه با مکانیزم  BusBar بهره می‌برند. این نوع رک‌ سروری تا ۱۰۰۰ کیلوگرم تحمل وزن دارند و قابلیت نصب به صورت موازی را خواهند داشت.
Pazhnetworks_TRB - 1042

رک Base – مدل TRB 1042

Base Rack – TRB 1042

رك بيس مدل TRB – 1042  كه داراي 42 يونيت (42U) و عمق یک متر است، يكی از انواع رك های ايستاده شبكه به حساب می آید. 
رک ایستاده برای نصب سرور، سوئیچ، روتر و سایر تجهیزات شبکه استفاده می‌شود.
Pazhnetworks_TRB - 1042 P

رک BASE – مدل TRB - 1042 P

Base Rack – TRB – 1042 P

رك بيس مدل  TRB – 1042 P كه داراي 42 يونيت (42U) و عمق یک متر است، يكي از انواع رك های ايستاده شبكه به حساب می آید. این رک با درب توری فلزی عرضه می شود.
رک ایستاده در مراكز داده يا دیتاسنترها و مکان هایی که تعداد تجهیزات سرور و شبکه زیاد است به كار می رود. رک های شبکه ایستاده بزرگ هستند و روی زمین قرار می‌گیرند.
Pazhnetworks– TRB - 1027

رک BASE – مدل TRB - 1027

Base Rack – TRB – 1027

رك بيس مدل  TRB – 1027 كه دارای 27 يونيت (27U)‌ و عمق یک متر است، يكی از انواع رك های ايستاده شبكه به حساب می آید. با وجود چرخ ها می‌توانید رک را جابجا کنید و یا ۳۶۰ درجه بچرخانید.

رک BASE - مدل TRB - 6027

Base Rack – TRB – 6027

رك بيس مدل  TRB – 6027 كه دارای 27 يونيت (27U) و عمق 60 سانتی متر است، يكی از انواع رك های ايستاده شبكه به حساب می آید. 
این نوع رک ایستاده برای نصب  تجهیزات شبکه در مقادیر و یونیت های کمتر استفاده می‌شود.
Pazhnetworks_TRB - 8035

رک BASE – مدل TRB - 8035

Base Rack – TRB – 8035

رك بيس مدل  TRB – 8035 كه دارای 35 يونيت (35U) و عمق 80 سانتی متر است، يكی از انواع رك های ايستاده شبكه به حساب می آید. 
این نوع رک ایستاده برای نصب تجهیزات شبکه در مقادیر و یونیت های متوسط استفاده می‌شود و اندازه ای بین رک های ایستاده سایزهای کوچک و بزرگ دارد.
Pazhnetworks_TRB - 6020

رک BASE - مدل TRB - 6020

Base Rack – TRB – 6020

رك بيس مدل TRB – 6020 كه دارای 20 يونيت (20U) و عمق 60 سانتی متر است، يكی از انواع رك های ايستاده شبكه به حساب می آید. 
این نوع رک جزء سایزهای کوچک رک ایستاده است.
Pazhnetworks_TRB - 6016

رک BASE - مدل TRB - 6016

Base Rack – TRB – 6016

رك بيس مدل TRB – 6016 كه دارای 16 يونيت (16U) و عمق 60 سانتی متر است، يكی از انواع رك های ايستاده شبكه به حساب می آید. 
این رک ایستاده جزء سایزهای کوچک این رده محسوب می شود.
Pazhnetworks_Cool Rack- TRC 1043

رک Cool به همراه سیستم سرمایش - مدل TRC 1043

Cool Rack + Cooling Cooling – TRC 1043

با توجه به تولید حرارت توسط تجهیزات اکتیو، به‌منظور کارکرد دائمی آنها لازم است تا رک خنک شود.سیستم Cool Rack با هدف تامین فضای مناسب برای نصب تجهیزات و غلبه بر چالش خنک‌سازی رک در این‌گونه سازمان‌ها طراحی و تولید شده است. این سیستم (رك به همراه سيستم سرمايشی) شامل یک رک با ارتفاع 35 یونیت (35U) مفید به همراه یک دستگاه کولر کم مصرف  5/3 کیلووات برای سرمایش داخل رک تولید می‌شود. مهمترین مزیت این سیستم، ‌یکپارچه بودن سیستم سرمایش (cooling system) با ساختار رک است که به این ترتیب، استفاده کننده از تامین سیستم سرمایش مجزا برای رک بی‌نیاز می‌شود.
Pazhnetworks_Data Rack – TRD - 5735

رک Data - مدل TRD - 5735

Data Rack – TRD – 5735

 رک های باز یا بدون بدنه به نام Data Rack طراحی و ارائه شده است.رک های باز، علاوه بر دسترسی آسان از طرفین، قابلیت نصب انواع تجهیزات استاندارد شبکه را دارا هستند و قطعات جانبی متنوعی نیز به منظور آرایش کامل کابل ها و اتصالات این تجهیزات برای آن در نظر گرفته شده است. اين رک ها دارای فریم باز و در سایزها و اندازه های مختلفی توليد شده اند، و می توانند تقریبا هر نوع تجهیزاتی را در خود جای دهند. رك ديتا در دیتاسنترها قرار می گیرد و معمولا به زمین پیچ می شود تا ثبات و استحکام بیشتری داشته باشد. این رک ها دارای 4 پایه هستند که اسکلت رک را تشکیل می دهند، و سپس سینی های رک بر روی آن نصب می شوند تا سرورها، روترها، سوئیچ ها و دیگر تجهیزات را روی خود نگه دارند. داشتن فضای کافی، جریان هوای مناسب، نصب آسان، انعطاف پذیری، و مقرون به صرفه بودن از اصلی ترین مزیت های رک های data بشمار می رود. این رک از امنیت کمی برخوردار است.

رک Frame – مدل TRF 1542

Frame Rack – TRF 1542

رک Frame مدل  TRF 1542 از دسته رک های ایستاده، از به‌روزترین راهکارها در مدیریت کابل‌ها در متون استاندارد است. شرکت تیام شبکه تولیدکننده انواع رک در ایران، Rack Frame را با بهره‌مندی از به‌روزترین فناوری و با استفاده از شاسی آلومینیوم‌ تولید کرده است تا بهترین راهکار موجود در کشور را در این خانواده از راک‌ها با بیشترین کارایی و استحکام و نیز ظاهری زیبا ارایه کند.
رک‌ فریم بعنوان نقطۀ توزیع خدمات از تجهیزات سرویس‌دهنده به تجهیزات سرویس‌گیرنده، که می تواند بهترین انتخاب برای تقسیم‌بندی کابل‌ها و مدیریت فیزیکی و منطقی بهتر کابل ها در مراکز داده باشد.
Pazhnetworks_- TRG 1054 P

رک Digi+ درب توری – مدل TRG 1054 P

Digi+ Rack – Perforated Door – TRG 1054 P

رک سرور ديجي+ مدل  TRG 1054 P رک ایستاده ای خوش ساخت با بدنه ای قوی است به طوری که به راحتی بتواند وزن های بالا را بدون دفرمه شدن رک تحمل كند.
با توجه به عمق زیاد تجهیزات نصب شده در رک های سرور و تعبیۀ فن ها در قسمت پشت این تجهیزات، ابعاد رک های سرور به گونه ای طراحی شده است که قابلیت گردش مناسب هوا و امکان هدایت آسان جریان هوای سرد را از قسمت جلو به سمت عقب رک ها دارا باشند.
Pazhnetworks - TRE 8027

رک ECO - مدل 8027

ECO Rack – TRE 8027

رک ECO ( اکو ) – مدل 8027 (رک 27 یونیت ایستاده) یکی از انواع رك شبكه است که جهت نگهداری، سازماندهی، حفاظت فیزیکی و مدیریت زیرساخت های شبکه و سرورهای کامپیوتری در سازمان ها، موسسات و حتی منازل مورد استفاده قرار می گیرد.
رک مدل 8027 از نوع ايستاده است و اقتصادی ترين رك از خانواده irack می باشد.
Pazhnetworks-TRE 8040

رک ECO - مدل TRE 8040

ECO Rack-TRE 8040

رک ECO ( اکو ) – مدل TRE 8040 (رک 40 یونیت ایستاده با عمق 80 سانتی متر) یکی از انواع راك شبكه است که جهت نگهداری، سازماندهی، حفاظت فیزیکی و مدیریت زیرساخت های شبکه و سرورهای کامپیوتری در سازمان ها، موسسات و حتی منازل مورد استفاده قرار می گیرد. 
رک مدل TRE 8040 از نوع ايستاده است و اقتصادی ترين رك از خانواده irack می باشد.

رک Intelli – مدل TRI 1042

Intelli Rack – TRI 1042

رک Intelli ( اینتلی) – مدل TRI 1042در اندازه 42 يونيت (42U) و عمق 100 سانتی متر از انواع رک های سرور و ایستاده محسوب می شود که برای نصب و نگهداری از انواع تجهیزات گران قیمت IT همانند انواع سرورها، سوئیچ ها، روترها، فایروال ها، مودم ها، ذخیره سازها، و یو پی اس های رک مونت استفاده می شود. در رک های سرور تيام شبكه، با توجه به وزن بالای تجهیزات نصب شده در رک ها، علاوه بر نوع خمکاری و تغییر طراحی ریل ها و همچنین افزایش تعداد و تقویت بازوهای افقی نگهدارندۀ ریل ها، ستونها و شاسی کاملاً جوشکاری شده، این رک ها نیز بگونه ای طراحی شده اند که قابلیت ایستایی مناسب و تحمل وزن زیاد این تجهیزات را داشته باشند.
اغلب به دلیل نصب توامان تجهیزات شبکه و سرور در داخل رک ها، فن سقفی و در برخی از مدل ها امکان نصب چهار فن روی رک ها وجود دارد.
Pazhnetworks- TRI 1042 P

رک Intelli درب توری - مدل TRI 1042 P

Intelli Rack – Perforated Door – TRI 1042 P

رک Intelli ( اینتلی) – مدل TRI 1042در اندازه 42 يونيت (42U) و عمق 100 سانتی متر از انواع رک های سرور و ایستاده محسوب می شود. در رک های سرور تيام شبكه، با توجه به وزن بالای تجهیزات نصب شده در رک ها، علاوه بر نوع خمکاری و تغییر طراحی ریل ها و همچنین افزایش تعداد و تقویت بازوهای افقی نگهدارندۀ ریل ها، ستونها و شاسی کاملاً جوشکاری شده، این رک ها نیز بگونه ای طراحی شده اند که قابلیت ایستایی مناسب و تحمل وزن زیاد این تجهیزات را داشته باشند.
با توجه به عمق زیاد تجهیزات نصب شده در رک های سرور و تعبیۀ فن ها در قسمت پشت این تجهیزات، ابعاد رک های سرور به گونه ای طراحی شده است که قابلیت گردش مناسب هوا و امکان هدایت آسان جریان هوای سرد را از قسمت جلو به سمت عقب رک ها، دارا باشند.
Pazhnetworks– TRI 1042 c

رک Intelli - شاسی - مدل TRI 1042 c

Intelli Rack – Chassis – TRI 1042 c

رک اینتلی شاسی – مدل TRI 1042 C در اندازه 42 يونيت (42U) و عمق 100 سانتی متر از انواع رک های سرور و ایستاده  است که برای نصب و نگهداری از انواع تجهیزات گرانقیمت IT همانند انواع سرور ها، سوئیچ ها، روتر ها، فایروال ها، مودم ها، ذخیره ساز ها، و یو پی اس هاd رک مونت استفاده می شود. 
در رک های سرور تيام شبكه، با توجه به وزن بالای تجهیزات نصب شده در رک ها، علاوه بر نوع خمکاری و تغییر طراحی ریل ها و همچنین افزایش تعداد و تقویت بازوهای افقی نگهدارندۀ ریل ها، ستون ها و شاسی کاملاً جوشکاری شده، این رک ها نیز به گونه ای طراحی شده اند که قابلیت ایستایی مناسب و تحمل وزن زیاد این تجهیزات را داشته باشند. 
Pazhnetworks- 1042 (p+s)

رک Net به همراه رک مدیریت کابل جانبی Side - مدل 1042 (p+s)

Net Rack + Side Rack – 1042 (p+s)

یکی دیگر از انواع رک های ایستاده، رک نت نام دارد که در کنار رک نت یا net rack امکان نصب رک ساید (side rack) با پیچ و مهره وجود دارد.
ساید رک برای مدیریت کابل‌های موجود در رک شبکه استفاده می شود، در واقع زمانی که تعداد کابل ها زیاد است،‌ استفاده از ساید رک باعث ایجاد نظم در کابل کشی خواهد شد.
در داخل ساید رک نگهدارنده کابل پلاستیکی بر روی ریل ها وجود دارد که از این نگهدارنده ها برای آرایش کابل های با تراکم بالا استفاده می شود.
ارتفاع ساید رک 194 سانتیمتر است با نصب پایه ثابت به 198 سانتی‌متر تغییر می‌کند.

رک server درب توری - مدل TRS 1142p

Server Rack – Perforated Door – TRS 1142p

رک server ( سرور ) درب توری – مدل TRS 1142p مجهز به غبارگیر موئی در مسیر عبور کابل از سقف است و در اين مدل از رك از قاب آلومینیومی استفاده شده كه سبب افزایش زیبایی ظاهری رک شده است. در اين رك ايرانی از قفل سوييچی ساده استفاه شده است.

با توجه به عمق زیاد تجهیزات نصب شده در رکهای سرور و تعبیۀ فن ها در قسمت پشت این تجهیزات، ابعاد رکهای سرور بگونه ای طراحی شده است که قابلیت گردش مناسب هوا و امکان هدایت آسان جریان هوای سرد را از قسمت جلو به سمت عقب رک ها، دارا باشند.

 

رک Server درب توری – مدل TRS-1142PW

Server Rack – Perforated Door – TRS-1142PW

اغلب به دلیل نصب توامان تجهیزات شبکه و سرور در داخل رک  ها، فن سقفی و در برخی از مدل ها امکان نصب چهار عدد فن بر روی رک ها وجود  دارد.

بنابراین توصیه می شود برای استفادۀ تخصصی از این رک ها به عنوان رک های سرور، بـه دلیل بالا بودن توان برق مصرفی این تجهیزات، از انواع سیستم های سرمایشی و درهای مجهز بـه سیستم تهـویه از جمله Fan Door ،Perforated Door و Exhausted Door استفاده شود.

Pazhneteorks- TRS 1142c

رک Server شاسی – مدل TRS 1142c

Server Rack – Chassis – TRS 1142c

رک  سرور شاسی 42 يونيت با توجه به وزن بالای تجهیزات نصب شده در رک ها، علاوه بر نوع خمکاری و تغییر طراحی ریل ها و همچنین افزایش تعداد و تقویت بازوهای افقی نگهدارندۀ ریل ها، ستون ها و شاسی کاملاً جوشکاری شده این رک ها نیز به گونه ای طراحی شده اند که قابلیت ایستایی مناسب و تحمل وزن زیاد این تجهیزات را داشته باشند.

Pazhnetworks-TRS1142WC

رک Server شاسی عرض 80 – مدل TRS 1142 WC

Server Rack Width 80 – Chassis – TRS1142WC

رک سرور شاسی  42 يونيت عرض 80 سانتی‌متر، رک ایستاده ای  است که  برای نصب و نگهداری از انواع تجهیزات گرانقیمت IT همانند انواع سرورها، سوئیچ ها، روترها، فایروال ها، مودم ها، ذخیره ساز ها و یو پی اس ها استفاده  می شود.

این رک سرور، رک ایستاده ای خوش ساخت با بدنه ای قوی است  طوری که براحتی بتواند وزن های بالا را بدون دفرمه شدن رک تحمل كند.

تجهیزات جانبی رک

طیف وسیع تجهیزات جانبی نه تنها امکان نصب کلیه تجهیزات را در داخل رک مهیا می‌سازد، بلکه سبب تسهیل طراحی و مدیریت چیدمان داخلی رک نیز می‌شود.سینی‌های این شرکت به گونه‌ای طراحی شده‌اند که ضمن اشغال حداقل فضا، تحمل تجهیزات سنگین را داشته باشند و از سوی دیگر به راحتی جریان هوا را از خود عبور دهند تا خللی در گردش هوا و تهویۀ داخلی رک ایجاد نشود. پچ پنل‌ها و پنل‌های هدایت و نگهداری کابل، در واقع نصب، هدایت و آرایش کابل‌کشی را به صورت زیبا و مدیریت‌پذیر امکان‌پذیر می‌کند. در انتها پنل روشنایی، ضمن ارائۀ نور استاندارد، زیبایی تجهیزات نصب شده را به نمایش می‌گذارد و هنر و توانایی طراح و کارشناسان پیاده‌سازی را تجلی می‌بخشد.

بلنک پنل

Blank Panel -TPB-101-201-301-401-501-601
Pazhnetworks-TPE-101

پنل ورود کابل

Cable Entry Panel-TPE-101
Pazhnetworks_TPF-124

پچ پنل فیبر نوری

Fiber Optic Patch Panel- TPF-124
Pazhnetworks_TFN-101-102

ماژول فن

Fan Module-TFN-101-102

لایت پنل

Light Panel -TPL-101

ریل کشویی

Slide Rail-TSR-541-741
Pazhnetworks-TCH-215

نگهدارنده کابل رک Net

Net Rack Cable Holder-TCH-215
Pazhnetworks-TCH-106

نگهدارنده کابل عمومی

General Cable Holder for 42U Racks-TCH-106
Pazhnetworks-TCH-319

نگهدارنده کابل

Net and Frame Rack Cable Holder-TCH-319
Pazhnetworks- TPC-130

پنل مدیریت کابل

Cable Management Panel- TPC-130

پنل مدیریت کابل

Cable Management Panel- TPC-121-221

شلف تلسکوپی

Telescopic Shelf-TST-451
Pazhnetworks-TSF-431-561-771

شلف ثابت

Fixed Shelf-TSF-431-561-771
Pazhnetworks-TSL-701

شلف فلت

Flat Shelf-TSL-701
Pazhnetworks-TSC-201

شلف بازویی

Cantilever Shelf -TSC-201
Pazhnetworks-TPC-121-V

پنل مدیریت عمودی کابل شبکه

Vertical Cable Management Panel